İletişim

KemanKursuIletisim

İzmir’de Keman Kursu Almanın En Kolay Yolu!

İzmir’de eğlenceli ve kaliteli eğitimi bütçenizi yormadan alabileceğiniz en iyi keman kursuna hoş geldiniz! Can sıkantınızı gidermek, sıradan, rutin bir günü kemanın etkileyici ve dinlendirici etkisi ile pozitif tamamlayın..

İzmir’ in Kaliteli Birebir Özel Keman Dersleri!

–  Yaylı çalgılar ve özellikle keman çalmak benim için hep büyüleyici oldu 🙂

–  Daha önce hiç keman veya müzik eğitimi almadım. Ancak artık ben de sıfırdan başlayıp düzenli olarak ilerlemek ve keman çalmayı en doğru tekniklerle öğrenmek istiyorum.

–  Yalnızlıktan sıkıldım.. Hem sanatsal bir aktiviteye katılmak, hem de arkadaş çevrem olsun istiyorum.

–  Sevdiğim favori keman eserlerini artık ben de çalabilmek istiyorum.

–  Uzun süredir keman çalabiliyorum. Ancak seviyemi yeterli görmüyorum, ilerletmek istiyorum..

–  Günlük yaşantımın sıkıcılığından ve monotonluğundan, sıkıcı iş ortamlarından ve hep aynı bunaltıcı derslerden – okul hayatından sıkıldım! Hayatım renklensin istiyorum!

düşünceleri sizin de içinizden sürekli geçiyorsa, şuanda doğru yerdesiniz!

Perla Sanat sizlere keman çalmayı en iyi şekilde öğretmeyi garanti etmektedir.

Perla Sanat

– Her biri alanında uzman çocuk eğitimcilerinin hazırladığı çocuklara yönelik her türlü enstrüman ve orff eğitimi programları.

–  Kişinin bilgi düzeyine ve ilgisine göre düzenlenen eğitimler..

–  Bilgisayar yazılımı destekli eğitim uygulamaları..

–  Enstrüman tedariği ve seçiminde ücretsiz danışmanlık.

–  Tüm öğrencilere sosyal ortam ve yaşam kalitesinde artış garantisi!

–  Hem öğrenci hem de eğitmen için esnek olarak ayarlanan ders saatleri.

–  Rutin ve bunaltıcı bir günün tüm yorgunluğunu azaltıcı, bunalımını giderici eğitim seansları.

– Dönem içi geziler, konserler ve daha bir çok sosyal aktiviteler 🙂

Sıfırdan Keman Dersi Almak İstiyorum, Kaç Yaşında Olmam Gerekir? Yaşım Çok Geç Mi?

Perla Sanat sadece keman değil, tüm enstrüman çeşitlerinde öğrenmenin yaş sınırlamasının olmadığına inanmaktadır. Hangi yaşta olursanız olun, bireyin göstereceği başarı, derse olan ilgisi ve azmi ile doğru orantılı olarak artacaktır.

Keman Çalmayı Öğrenmek Zor Mudur? Yapabilir Miyim?

Herkesin kişisel algılama ve öğrenme yeteneği farklı olmakla birlikte, yapılan çalışmalar göstermektedir ki, gösterilen çaba, ilgi ve öğrenme isteği, keman öğrenmede bireysel yetenekten çok daha fazla pozitif katkı göstermektedir. Perla Sanat ekibi, tüm programlarını bu gerçeğin farkındalığı ile hazırlar ve tüm eğitim boyunca kursiyerin derse olan ilgisini maksimum seviyede tutar.

Çocuklara Yönelik Keman Eğitimlerin Yetişkinlerden Ne Farkı Var?

Perla Sanat olarak inanıyoruz ki, çocuk psikolojisi ve algı düzeyi bir yetişkin ile asla aynı olamaz. Perla Sanat’ta, çocuklara yönelik keman eğitimlerine sadece alanında uzman çocuk eğitimcileri girmektedir. Aynı zamanda eğitim programı da bir çocuğun ilgisini ve isteğini arttıracak şekilde, çocuğun kolay anlayacağı şekilde titizlikle tasarlanmaktadır.

Keman Kursuna Başladıktan Sonra Hevesim Kaçarsa Ne Yaparım?

Perla Sanat katılımcılara sadece sanat eğitimi ya da kurs verme değil, sosyal ortam, kendini ifade edebilme yeteneğinde artış, özgüven artışı da aşılamayı amaçlamaktadır. Katılımcılarını bir aile bireyi olarak görür ve heveslerinin kaçmayacağı eğlenceli, pozitif bir ortam yaratır!

Kursa Başlarsam, Kendime Keman Almam Şart Mı?

Perla Sanat’ın tüm kemanları kursiyerlerimize açıktır. Bununla birlikte keman öğreniminin sağlıklı olması açısından ve eve verilen ödevleri çalışabilmeniz için birer keman edinmelerini tavsiye etmektedir.

Keman Dersleri Ne Kadar Sıklıkta ve Ne Sürede Oluyor? 

Keman dersleri birebir olarak haftada 1 saat – ayda toplam 4 saat olarak işlenir. İstenirse ekstra etüd ve ders alma imkanı tanınmaktadır.

Perla Sanat’a ulaşım Nasıl Sağlarım?

Perla Sanat İzmir’in en merkezi bölgelerinden biri olan Hatay – Güzelyalı – Göztepe bölgesinde olup, yeri yeni açılan  Hatay metro istasyonununa sadece 250 adım ötede yer almaktadır. Bu yüzden İzmir’in Aliağa, Balçova, Bornova, Bostanlı, Buca,Gaziemir, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Menderes, Urla bölgelerinde gitar kursu almak isteyen herkes gibi İzmir’in geri kalan tüm ilçelerinden de  ulaşım sorunsuz bir şekilde sağlanabilir.

Açık Adres :

174. Sokak No:39/A
Basın Sitesi Mah. Karabağlar, İzmir.
Perla Sanat Kroki

Perla Sanat Kroki